Matki - Brit Bennett

Matki

By Brit Bennett

  • Release Date: 2017-05-19
  • Genre: Romance

Description

BRIT BENNETT
WEDŁUG NATIONAL BOOK FOUNDATION JEDNA Z PIĄTKI NAJBARDZIEJ OBIECUJĄCYCH AMERYKAŃSKICH PISARZY
PONIŻEJ 35. ROKU ŻYCIA Przedstawiona z dwóch perspektyw, niezwykła w swojej zwyczajności opowieść o zamkniętym kręgu mieszkańców nadmorskiego miasteczka na południu Kalifornii – o dziewczyńskiej przyjaźni, seksie, religii, rodzinie. O dzieciach, także o tych, które się nie narodzą. A przede wszystkim o matkach…

To ostatnie wakacje, zanim Nadia Turner wyjedzie na studia. Bez żalu myśli o pozostawieniu ojca i domu, który po samobójczej śmierci matki stał się przygnębiającym miejscem. Nic nie zmieni jej planów, ani przyjaźń z Aubrey, ani romans z Lukiem, synem miejscowego pastora, ani nieplanowana ciąża.
Po latach Nadia, Luke i Aubrey, uwikłani w związek, w którym wciąż słychać echa tamtego lata, nie będą mogli uwolnić się od pytania: Co by było, gdyby… DLA WSZYSTKICH, KTÓRYM SPODOBAŁ SIĘ NOMINOWANY DO ZŁOTEGO GLOBU SERIAL HBO „NIEPEWNE” („INSECURE”) Świetna… Szalenie absorbująca i niezwykle przejmująca. Nie do przegapienia! „People” Przykuwający uwagę debiut. „The New Yorker” Pięknie napisana, smutna – imponujący debiut bardzo młodej autorki. „The Guardian”